BONTEC Kancelárska stolička, hojdací mechanizmus, čierna sieťovina, KA-B1013 BK
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8591957764999 |
| Skupina tovaru: | Kancelárska stolička |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 58.0000 cm |
| Výška (cm): | 128.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 48.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 50.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 44.0000 cm |
| Nastaviteľná výška (cm): | 119-128 |
| Nastaviteľná výška sedu (cm): | 44-54 |
| Hmotnosť - netto (kg): | 11.0000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 12.3000 kg |
| Priemer kríža (cm): | 65.0000 cm |
| Výška podrúčiek (cm): | 64-73 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 8.0000 cm |
| Materiál: | Sieťovina |
| Materiál podrúčiek: | Plast |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| Materiál kríža: | Plast |
| Čalúnené podrúčky: | Nie |
| Typ podrúčiek: | 1D |
| Mechanika: | Hojdací mechanizmus |
| Bedrová opierka: | Áno |
| Opierka hlavy: | Áno |
| Podrúčky: | Áno |
| Demontované: | Áno |
| Farba kríža: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Funkcia: | Výškovo nastaviteľná |
| Typ Koliesok: | Plast |
| Výškovo nastaviteľné operadlo: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 62,5x33x56,5 |
| Highlight 1: | Nastaviteľná bedrová opierka |
Kancelárska stolička s podhlavníkom a poťahom z čiernej látky a priedušnej sieťoviny mesh ponúka komfortné sedenie so zameraním na ergonómiu. Operadlo je vybavené nastaviteľnou bedrovou opierkou, ktorá podporuje správne držanie tela, a výškovo nastaviteľným podhlavníkom pre optimálnu oporu krčnej chrbtice. Sedák je čalúnený kvalitnou látkou, ktorá zabezpečuje pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Hojdací mechanizmus umožňuje plynulé nakláňanie s možnosťou aretácie v základnej polohe, zatiaľ čo 1D jednosmerne nastaviteľné podrúčky prispievajú k individuálnemu prispôsobeniu. Plastový kríž s piatimi kolieskami poskytuje stabilitu a ľahkú mobilitu. Stolička je výškovo nastaviteľná a vhodná pre bežné kancelárske použitie.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




