Neohodnotené
BONTEC Hojdacie kreslo, modrá, látka, AK-371 BLUE2
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Kreslá hojdacie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Hojdacie kreslo |
| Farba primárna: | Modrá |
| Šírka (cm): | 67.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 85.0000 cm |
| Výška (cm): | 90.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 43.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 46.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 46.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 11.2000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 12.2000 kg |
| Výška podrúčiek (cm): | 58 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 5.0000 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nôh: | Masív |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| Typ podnože: | Pohup |
| Rozklad: | Nie |
| Podrúčky: | Áno |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Prírodné |
| Štýl: | Škandinávsky |
| Martindale (ot.): | 36000.0000 |
| Funkcia: | Hojdací mechanizmus |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 71x32,5x70,5 |
| Highlight 1: | Hojdacia |
| Highlight 2: | Nohy z masívu |
| Highlight 3: | Prémiová látka |
Hojdacie kreslo v modrom prevedení je potiahnuté prémiovou látkou, ktorá ponúka príjemný a mäkký povrch pre pohodlné sedenie. Operadlo aj sedák sú tvarované s decentným prešívaním a gombíkovými detailmi, ktoré zdôrazňujú jeho dizajnový charakter. Pevné nohy sú vyrobené z čierne lakovaného kovu a doplnené o hojdacie lišty z masívneho kaučukovníka, čo zabezpečuje stabilitu a plynulý pohyb. Kreslo je vybavené integrovanými podrúčkami pre väčší komfort počas oddychu. Je vhodné do moderných aj klasických interiérov, kde vynikne ako štýlový a funkčný prvok.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




