Neohodnotené
BONTEC Vešiak, kov, čierna, 80609-A BK
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Vešiaky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Vešiak |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 29.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 29.0000 cm |
| Výška (cm): | 182.0000 cm |
| Priemer (cm): | 29.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 2.1700 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 2.5000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Demontované: | Áno |
| Dekor primárny: | Lesk |
| Štýl: | Moderné |
| Nosnosť (kg): | 10.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 63,5x17,5x11 |
Stojanový vešiak s výškou 182 cm je vyrobený z pevného kovu s čiernym lesklým lakom, ktorý zabezpečuje odolnosť a jednoduchú údržbu. Ponúka osem robustných háčikov rozmiestnených do troch úrovní, ktoré umožňujú efektívne usporiadanie odevov, klobúkov či doplnkov. Stabilná štvornohá základňa prispieva k bezpečnému postaveniu aj pri plnom zaťažení, pričom maximálna nosnosť vešiaka je 10 kg. Jeho jednoduchý a funkčný dizajn sa hodí do rôznych interiérov, od kancelárií po domácnosti, kde poskytuje praktické riešenie na uloženie vrchného oblečenia.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




