Neohodnotené
BONTEC Vankúš s výplňou - zamatový, s levanduľami, 100% polyester, 45 x 45 cm
| Kategória: | Obrusy |
|---|---|
| EAN: | 8591957558642 |
| Farba primárna: | Fialová |
| Šírka (cm): | 45.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 45.0000 cm |
| Výška (cm): | 15.0000 cm |
| Materiál: | Polyester 100% |
| Sezóna: | Celorok |
| Upozornenie: | výplň: nepratelná |
| Hmotnosť (g): | 500.0000 g |
| Druh: | Vankúš |
Vankúš s výplňou o rozmere 45 x 45 cm je potiahnutý zamatovou látkou zo 100% polyesteru, ktorý ponúka príjemný mäkký povrch a jednoduchú údržbu. Dekorovaný jemným vzorom levanduľou v odtieňoch fialovej prináša do interiéru sviežu a upokojujúcu atmosféru. Výplň zaisťuje dostatočnú mäkkosť a tvarovú stálosť, čo prispieva k pohodliu pri odpočinku. Vankúš je vhodný na použitie na pohovky, kreslá alebo postele ako dekoratívny aj funkčný doplnok.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




