Neohodnotené
BONTEC Vankúš s výplňou - satén, stromček na bielom podklade, 45 x 45 cm
| Kategória: | Obrusy a vankúše |
|---|---|
| EAN: | 8591957549138 |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 45.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 10.0000 cm |
| Výška (cm): | 45.0000 cm |
| Materiál: | Polyester 100% |
| Sezóna: | Vianoce |
| Upozornenie: | Výplň: nepratelná |
| Hmotnosť (g): | 500.0000 g |
| Pokyny na údržbu: | Praní na 30°C |




