Neohodnotené
BONTEC Šuplík drevený - obal na kvety, farba prírodná
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Drevené |
|---|---|
| EAN: | 8591957646356 |
| Farba primárna: | Prírodné |
| Šírka (cm): | 13.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 13.0000 cm |
| Výška (cm): | 11.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 225.0000 g |
Prineste do svojho domova spoločne s kvetinami oživenie prostredníctvom dreveného obalu, pre ne určenom, v tvare šuplíka. S kovovým ozdobným madlom a prírodnou farbou dreva dodá vašim rastlinám rustikálny šarm. Tento obal je vybavený praktickou igelitovou vložkou, ktorá chráni drevo a uľahčuje starostlivosť o rastliny. Skvele doplní akýkoľvek priestor a zvýrazní krásu vašich kvetov. Perfektný doplnok pre tých, ktorí milujú jednoduchosť a štýl.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




