Neohodnotené
BONTEC Šuplík drevený - obal, kvetinový dekor, cena za sadu 2 ks
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Drevené |
|---|---|
| EAN: | 8591957646370 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 26.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 16.0000 cm |
| Výška (cm): | 10.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 600.0000 g |
Táto sada drevených obalov na kvety vnesie do vášho domova romantický nádych. Súprava obsahuje dva rôzne veľké obaly, každý so základnou hnedou farbou a farebnými obrázkami ružičiek v rohoch. Tieto krásne detaily dodajú vašim kvetom jedinečný vzhľad a vďaka igelitovej vložke chráni ich aj samotný obal. Perfektný pre milovníkov kvetinového dekoru a prírodných materiálov, ideálny na umiestnenie ako do interiéru, tak do kratých vonkajších priestorov. Skvele sa hodí na okenný parapet, záhradu alebo balkón.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




