Neohodnotené
BONTEC Stromček v kvetináči - 40 cm, umelý smreček, zelený, jemne srienistý
| Kategória: | Vianočné stromčeky |
|---|---|
| EAN: | 8591957705657 |
| Farba primárna: | Zelená |
| Šírka (cm): | 28.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 28.0000 cm |
| Výška (cm): | 40.0000 cm |
| Materiál: | Plast |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Sezóna: | Vianoce |
| Hmotnosť (g): | 485.0000 g |




