BONTEC Strom vianočný - umelý smrek, 185 cm, zasnežený
| Kategória: | Vianočné stromčeky |
|---|---|
| EAN: | 5908234412109 |
| Druh rostliny: | Smrk |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 125.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 125.0000 cm |
| Výška (cm): | 185.0000 cm |
| Hmotnosť (kg): | 9.0000 kg |
| Materiál: | Plast |
| Sezóna: | Vianoce |
| Hmotnosť (g): | 6900.0000 g |
Vianočný stromček je neodmysliteľnou súčasťou výzdoby a jedným z hlavných symbolov najkrajších sviatkov v roku. Každý advent tak nastáva rovnaká dilema pri výbere toho ideálneho, ktorý aspoň do Troch kráľov vydrží, bude pekne tvarovaný, a tak akurát sa zmestí na miesto určenia. Pokiaľ už vás nebaví tomuto problému čeliť každý rok, máme tu skvelé riešenie v podobe umelého vianočného stromčeka, akým je práve tento zasnežený smrek. Je síce umelý, ale jeho vierohodné prevedenie, krásna silueta a starostlivo tvarované ihličie dodáva stromčeku realistický vzhľad. Nikdy neopadá, vydrží vám naveky a ušetrí aj peniaze, ktoré by ste inak každý rok minuli kúpou živého. Užite si adventný čas a vianočné sviatky v kľude a bez starostí obstaraním tohto umelého vianočného stromčeka.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




