BONTEC Strom vianočný - umelý smrek, 155 cm, zelený
| Kategória: | Vianočné stromčeky |
|---|---|
| EAN: | 5908234410495 |
| Druh rostliny: | Smrk |
| Farba primárna: | Zelená |
| Šírka (cm): | 100.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 100.0000 cm |
| Výška (cm): | 155.0000 cm |
| Hmotnosť (kg): | 6.0000 kg |
| Materiál: | Plast |
| Sezóna: | Vianoce |
| Hmotnosť (g): | 4800.0000 g |
Vianočný stromček je neodmysliteľnou súčasťou výzdoby a jedným z hlavných symbolov najkrajších sviatkov v roku. Každý advent tak nastáva rovnaká dilema pri výbere toho ideálneho, ktorý vydrží, bude pekne tvarovaný, a tak akurát sa zmestí na miesto určenia. Pokiaľ už vás nebavia tieto starosti každý rok, máme tu skvelé riešenie v podobe umelého vianočného stromčeka, akým je práve tento smrek. Je síce umelý, ale jeho vierohodné prevedenie, krásna silueta a starostlivo tvarované ihličie dodáva stromčeku realistický vzhľad. Nikdy neopadá, vydrží vám naveky a ušetrí aj peniaze, ktoré by ste inak každý rok minuli kúpou živého. Užite si adventný čas a vianočné sviatky v kľude a bez starostí obstaraním tohto umelého vianočného stromčeka.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




