Neohodnotené
BONTEC Strom vianočný - umelý smrek, 150 cm, zelený
| Kategória: | Vianočné stromčeky |
|---|---|
| EAN: | 8591957639136 |
| Druh rostliny: | Smrk |
| Farba primárna: | Zelená |
| Šírka (cm): | 70.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 70.0000 cm |
| Výška (cm): | 150.0000 cm |
| Materiál: | Plast |
| Sezóna: | Vianoce |
| Hmotnosť (g): | 5500.0000 g |
| Rozmer balenie (cm): | 108x25x23 |




