Neohodnotené
BONTEC Stojan na kvety - 3 poschodový, kovový
| Kategória: | Stojany na šaty |
|---|---|
| EAN: | 8591957593681 |
| Skupina tovaru: | Stojan na kvety |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 40.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 31.0000 cm |
| Výška (cm): | 64.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.5000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.9000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Materiál konštrukcie: | Kov |
| Materiál dosky: | Kov |
| Demontované: | Nie |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 20x20x68 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 1400.0000 g |
| Druh: | Stojan |
| Rozmer balenie (cm): | 20x20x67 |
Bytový doplnok v podobe kovového stojana v čiernej farbe bude skvelým pomocníkom na priestorové umiestnenie kvetov. Skladá sa z troch nosných plôch v rôznych výškach. Svojím prevedením je uspôsobený na umiestnenie v rohu miestnosti. Môžete tak krásne využiť túto často problematickú plochu a terasovito nechať vyniknúť krásu rastlín na ňom umiestnených.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




