Neohodnotené
BONTEC Relaxačné kreslo, elektrické zabudované ovládanie, hnedá, látka, TV-B3973 BR2
| Kategória: | Kreslá s elektrickým polohovaním |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Polohovacie kreslo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 77.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 84.0000 cm |
| Výška (cm): | 116.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 50.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 45.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 49.0000 cm |
| Nastaviteľná hĺbka (cm): | 163 |
| Hmotnosť - netto (kg): | 46.1300 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 54.0000 kg |
| Výška podrúčiek (cm): | 62 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 10.0000 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| hrúbka peny operadla: | 14.0000 |
| hrúbka peny sedadla: | 8.8000 |
| Typ podnože: | Centrálne |
| Podrúčky: | Áno |
| Typ ovládania: | Elektrické zabudované ovládanie |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000.0000 |
| Funkcia: | Polohovacia |
| Otočná: | Áno |
| Nosnosť (kg): | 130.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 87x78x114,5 |
| Počet motorov (ks): | Jeden |
| Highlight 1: | Polohovací |
| Highlight 2: | USB-A/USB-C |
| Highlight 3: | Prémiová látka |
Polohovacie kreslo s elektrickým ovládaním a jedným motorom ponúka komfortnú relaxáciu s možnosťou presného nastavenia polohy. Poťah je z hnedej látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava, zatiaľ čo pevná kovová podnož zabezpečuje stabilitu a dlhú životnosť. Kreslo je vybavené integrovaným ovládacím panelom na boku, ktorý umožňuje plynulé polohovanie operadla aj sedáku. Otočný mechanizmus prispieva k väčšej flexibilite a pohodliu pri používaní. Ergonomicky tvarované podrúčky dopĺňajú celkový komfort a nadčasový dizajn kresla sa hodí do rôznych interiérov.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




