BONTEC Relaxačné kreslo, elektrické zabudované ovládanie, béžová, koža, TV-B3980 BGE3
| Kategória: | Kreslá s elektrickým polohovaním |
|---|---|
| EAN: | 8591957790028 |
| Skupina tovaru: | Polohovacie kreslo |
| Farba primárna: | Béžová |
| Šírka (cm): | 80.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 91.0000 cm |
| Výška (cm): | 114.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 48.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 50.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 52.0000 cm |
| Nastaviteľná hĺbka (cm): | 163 |
| Hmotnosť - netto (kg): | 50.8300 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 58.7000 kg |
| Výška podrúčiek (cm): | 66 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 12.0000 cm |
| Materiál: | Koža |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Koža |
| hrúbka peny operadla: | 14.0000 |
| hrúbka peny sedadla: | 8.8000 |
| Typ podnože: | Centrálne |
| Podrúčky: | Áno |
| Typ ovládania: | Elektrické zabudované ovládanie |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | Koža |
| Martindale (ot.): | 30000.0000 |
| Funkcia: | Polohovacia |
| Otočná: | Áno |
| Nosnosť (kg): | 130.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 87x78x114 |
| Počet motorov (ks): | Dva |
| Highlight 1: | Pravá koža |
| Highlight 2: | 2 motory |
| Highlight 3: | Funkcia ZERO GRAVITY |
| TOP parametre - Úderný: | Návrat do výchozí polohy jedním tlačítkem |
| TOP parametre - Technický: | Zabudované USB-A/C |
| TOP parametre - Štýlový: | zabudovaný port USB-A/C |
Polohovacie kreslo s elektrickým ovládaním a dvoma motormi ponúka komfortnú relaxáciu s možnosťou individuálneho nastavenia operadla a podnožky. Poťah je vyrobený z kombinácie pravej kože a kvalitnej béžovej ekokože, ktorá zabezpečuje príjemný dotyk a jednoduchú údržbu. Kovová podnož s piatimi ramenami poskytuje stabilitu a zároveň umožňuje otočný pohyb o 360°. Elektronické ovládanie je integrované priamo v kresle a doplnené o USB-A a USB-C porty pre pohodlné nabíjanie zariadení. Vďaka dvom motorom je možné polohovať jednotlivé časti kresla nezávisle, čo prispieva k maximálnemu pohodliu pri oddychu. Vďaka funkcii Zero Gravity nastavíte telo do ideálneho uhla na hlbokú relaxáciu svalov a podporu krvného obehu.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




