Neohodnotené
BONTEC Regál, mdf, hnedá, GD-223 OAK
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| EAN: | 8591957583286 |
| Skupina tovaru: | Regál |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 59.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 24.0000 cm |
| Výška (cm): | 81.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 4.5000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 5.0000 kg |
| Hrúbka dosky (cm): | 1.0000 cm |
| Rozmer nohy (cm): | 1,3 x 1,3 |
| Svetlá výška (cm): | 3.0000 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál konštrukcie: | Kov |
| Materiál dosky: | MDF |
| Demontované: | Áno |
| Dekor primárny: | Dub |
| Dekor dosky: | Dub |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Industriálna |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 85x25,5x7 |
| Highlight 1: | Odkladací priestor |
| Highlight 2: | Stabilná kovová podnož |
Regál s tromi policami v dekore dub je vyrobený z MDF dosiek s povrchovou úpravou, ktorá verne napodobňuje prírodný drevený vzhľad. Stabilná čierna kovová podnož zabezpečuje pevnosť a dlhú životnosť, pričom jej lakovaný povrch je odolný voči poškodeniu. Police ponúkajú dostatok odkladacieho priestoru na knihy, dekorácie alebo ďalšie drobnosti, pričom otvorený dizajn umožňuje jednoduchý prístup a vzdušnosť. Regál je vhodný do moderných aj klasických interiérov, kde kombinuje funkčnosť s príjemným prírodným efektom. Rozmery a nosnosť zodpovedajú bežným požiadavkám na bytové regály.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




