Neohodnotené
BONTEC Regál, kov, čierna, AUR-G2120 BK
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Regál |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 120.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 40.0000 cm |
| Výška (cm): | 180.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 14.7000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 15.2000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Materiál konštrukcie: | Kov |
| Materiál dosky: | MDF |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Industriálna |
| Nosnosť (kg): | 750.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 125x45x6 |
| Highlight 1: | Vyššia nosnosť |
| Highlight 2: | Úložný priestor |
Regál s rozmermi 180 × 120 × 40 cm ponúka päť políc z MDF dosiek v čiernom lakovanom oceľovom ráme, ktorý zabezpečuje stabilitu a vyššiu nosnosť. Pevné police poskytujú dostatok úložného priestoru na usporiadanie rôznych predmetov v domácnosti alebo kancelárii. Oceľový rám je opatrený práškovým lakom, ktorý chráni proti poškodeniu a uľahčuje údržbu. Vďaka jednoduchému a funkčnému dizajnu sa regál hodí do rôznych interiérov a umožňuje efektívne využitie priestoru. Nosnosť jednotlivých políc umožňuje uloženie ťažších predmetov bez obáv o stabilitu.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




