Neohodnotené
BONTEC Polohovacie kreslo, hnedá, látka, TV-916 BR2
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Kreslá a taburety |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Polohovacie kreslo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 73.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 95.0000 cm |
| Výška (cm): | 106.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 48.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 54.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 49.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 32.0000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 28.5000 kg |
| Výška podrúčiek (cm): | 62 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 14.0000 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál konštrukcie: | Kov |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| Rozklad: | Áno |
| Typ ovládania: | Manuálne ovládanie |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Nosnosť (kg): | 130.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 77x72x66 |
| Highlight 1: | Polohovací |
| Highlight 2: | Vrecká na príslušenstvo |
| Highlight 3: | Dizajnové prešitie |
Polohovacie kreslo, hnedej farby, s manuálnym ovládaním. Toto komfortné kreslo je vybavené postrannou pákou, ktorá umožňuje ľahké zdvihnutie podnožky. Na boku kresla je praktické vrecko na uloženie drobností, ako sú časopisy, diaľkový ovládač alebo mobilný telefón. Kreslo je navrhnuté pre maximálne pohodlie a ergonómiu, poskytuje vynikajúcu podporu chrbta a relaxácii. Ideálne pre každodenný odpočinok doma.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




