Neohodnotené
BONTEC Polohovacie kreslo, elektrické zabudované ovládanie, hnedá, látka vintage, TV-Q8668 BR3
| Kategória: | Kreslá s elektrickým polohovaním |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Polohovacie kreslo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 90.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 94.0000 cm |
| Výška (cm): | 98.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 44.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 56.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 50.0000 cm |
| Nastaviteľná hĺbka (cm): | 167 |
| Hmotnosť - netto (kg): | 39.8700 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 43.8000 kg |
| Výška podrúčiek (cm): | 63 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 21.0000 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka Vintage |
| hrúbka peny operadla: | 0.8000 |
| hrúbka peny sedadla: | 3.0000 |
| Rozklad: | Áno |
| Podrúčky: | Áno |
| Typ ovládania: | Elektrické zabudované ovládanie |
| Demontované: | Áno |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000.0000 |
| Funkcia: | Polohovacia |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 96x76,5x65 |
| Počet motorov (ks): | Dva |
| Highlight 1: | 2 motory |
| Highlight 2: | Výklopná funkcia pre ľahké vstávanie |
| Highlight 3: | USB konektor |
Polohovacie kreslo s elektrickým ovládaním a dvoma motormi ponúka komfortnú relaxáciu vďaka možnosti individuálneho nastavenia operadla a podnožky. Poťah je z príjemnej hnedej látky, ktorá zabezpečuje mäkký dotyk a jednoduchú údržbu. Robustný rám podporuje stabilitu a dlhú životnosť, zatiaľ čo výklopná funkcia umožňuje jednoduché vstávanie z kresla. Široké čalúnené podrúčky dopĺňajú pohodlie pri sedení. Kreslo je vhodné na oddych aj sledovanie televízie, pričom elektrické ovládanie zabezpečuje plynulý a tichý pohyb polohovacích častí.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




