Neohodnotené
BONTEC Polohovacie kreslo, elektrické zabudované ovládanie, hnedá, látka vintage, TV-Q8575 BR3
| Kategória: | Kreslá s elektrickým polohovaním |
|---|---|
| EAN: | 8591957781774 |
| Skupina tovaru: | Polohovacie kreslo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 76.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 88.0000 cm |
| Výška (cm): | 106.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 54.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 56.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 53.0000 cm |
| Nastaviteľná hĺbka (cm): | 167 |
| Hmotnosť - netto (kg): | 34.6300 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 38.2000 kg |
| Výška podrúčiek (cm): | 61 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 11.0000 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| hrúbka peny operadla: | 5.0000 |
| hrúbka peny sedadla: | 10.0000 |
| Rozklad: | Áno |
| Podrúčky: | Áno |
| Typ ovládania: | Elektrické zabudované ovládanie |
| Demontované: | Áno |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 150000.0000 |
| Funkcia: | Polohovacia |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 79,5x76,5x64,5 |
| Počet motorov (ks): | Jeden |
| Highlight 1: | Výklopná funkcia pre ľahké vstávanie |
| Highlight 2: | USB konektor |
| Highlight 3: | Vrecká na príslušenstvo |
Polohovateľné kreslo s elektrickým ovládaním ponúka komfortnú relaxáciu vďaka zabudovanému motoru, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie polohy sedadla a operadla. Poťah je z hnedej látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava. Kreslo má pevnú konštrukciu s integrovanými podrúčkami a výklopnou funkciou pre pohodlné zdvihnutie nôh. Elektrický mechanizmus zabezpečuje plynulý a tichý pohyb, čo prispieva k celkovému komfortu pri používaní. Rozmery a nosnosť sú navrhnuté tak, aby vyhovovali bežným požiadavkám na domáce aj komerčné použitie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




