BONTEC Obal na kvety - drevený, prírodná farba
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Drevené |
|---|---|
| EAN: | 8591957598198 |
| Farba primárna: | Prírodné |
| Šírka (cm): | 26.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 13.0000 cm |
| Výška (cm): | 12.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Sezóna: | Celorok |
| Alternatívna sezóna: | Jar |
| Hmotnosť (g): | 315.0000 g |
Tento dekoračný drevený obal na kvety má obdĺžnikový pôdorys a predstavuje skvelý spôsob, ako pridať do vášho priestoru elegantný prírodný prvok. Je ideálnym doplnkom pre milovníkov rustikálneho štýlu. Svojím vzhľadom sa skvele bude vynímať na chalupe, chate alebo v interiéroch s prírodnými motívmi a materiálmi. Jeho rustikálny vzhľad a prírodná farba prináša do priestoru pocit tepla a pohodlia. Nádherná kresba dreva na povrchu pridáva obalu na estetickej hodnote. Neoddeliteľnou súčasťou produktu je aj ochranná igelitová vložka, ktorá zabraňuje presakovaniu vody a tým vytvára rastlinám dlhodobo vlhšie prostredie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




