BONTEC Obal na kvety, drevený - tvar šuplíka, ružový, cena za sadu 2 ks
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Drevené |
|---|---|
| EAN: | 8591957526672 |
| Veľkosť L (cm): | 26x16x9.5 cm |
| Veľkosť S (cm): | 22x12.5x8 cm |
| Farba primárna: | Ružová |
| Šírka (cm): | 26.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 16.0000 cm |
| Výška (cm): | 10.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Sezóna: | Celorok |
| Alternatívna sezóna: | Leto |
| Hmotnosť (g): | 400.0000 g |
Skvelou voľbou pre tých, ktorí preferujú prírodné materiály a radi by skĺbili ich prirodzenú krásu s praktickou funkciou, bude tento ozdobný drevený obal v tvare šuplíka v ružovej farbe. Je dostatočne priestranný a šikovne tvarovaný, čo umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rastlín a umiestnenie na najlepšie zvolené miesto podľa vašich predstáv. Drevené obaly sú pomerne ľahšie oproti iným, čo má výhody v ľahšej manipulácii s nimi. Súčasťou produktu je aj ochranná plastová fólia, ktorá vypĺňa vnútornú časť a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Vytvorte si miesto, ktoré bude oplývať prírodnou krásou a bude ladiť s okolitým prostredím vďaka tejto nápaditej dekorácii s praktickým využitím.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




