Neohodnotené
BONTEC Lucerna kovová - štvorboká, medená, cena za sadu 2 ks
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957756680 |
| Veľkosť S (cm): | 14x14x35 |
| Veľkosť M (cm): | 19x19x48 |
| Farba primárna: | Medená |
| Šírka (cm): | 19.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 19.0000 cm |
| Výška (cm): | 48.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Alternatívna sezóna: | Záhrada |
| Hmotnosť (g): | 1500.0000 g |
Sada dvoch kovových lampášov v medenom odtieni prináša do interiéru alebo exteriéru tradičnú atmosféru s nádychom vintage štýlu. Štvorcové prevedenie s priehľadnými sklenenými stenami umožňuje rovnomerné rozptýlenie svetla sviečky vo vnútri. Lampáše sú vybavené praktickými otváracími dvierkami a horným kovovým krúžkom pre ľahké prenášanie alebo zavesenie. Robustná kovová základňa zabezpečuje stabilitu a dlhú životnosť. Hodí sa na dekoratívne osvetlenie na terasu, balkón či do obývacej izby.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




