Neohodnotené
BONTEC Lucerna kovová - štvorboká, biela, cena za sadu 2 ks
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957531621 |
| Veľkosť S (cm): | 11,5x11,5x33 cm |
| Veľkosť L (cm): | 17x17x49 cm |
| Farba primárna: | Biela |
| Šírka (cm): | 17.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 17.0000 cm |
| Výška (cm): | 49.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 3.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 2600.0000 g |
Sada dvoch bielych kovových lampášov so štvrtkovým tvarom prináša do interiéru aj exteriéru jemný dekoratívny prvok. Lampáše majú sklenené výplne a zdobené perforácie pod hornou hranou, ktoré vytvárajú zaujímavý svetelný efekt. Praktické otváracie dvierka umožňujú jednoduché umiestnenie sviečok alebo iných dekorácií. V hornej časti je kovový krúžok na pohodlné prenášanie či zavesenie. Sú vhodné na použitie na stole, terase alebo ako doplnok k vonkajšiemu posedenie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




