Neohodnotené
BONTEC Lucerna drevená - kovová strieborná strieška, cena za sadu 2 ks
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957531690 |
| Veľkosť L (cm): | 23x23x55 cm |
| Veľkosť M (cm): | 15,5x15,5x38 cm |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 23.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 23.0000 cm |
| Výška (cm): | 55.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 3630.0000 g |
Sada dvoch drevených lampášov so striebornou kovovou strechou kombinuje prírodné odtiene dreva s lesklým kovovým detailom, ktorý dodáva celku moderný nádych. Lampáše majú číre sklenené výplne a dekoratívny mriežkový vzor, ktorý vytvára zaujímavý vizuálny efekt. Praktický kovový úchyt na streche umožňuje jednoduché prenášanie alebo zavesenie. Sú vhodné na umiestnenie na terasu, balkón alebo do interiéru, kde vytvoria príjemnú atmosféru pri použití sviečok.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




