Neohodnotené
BONTEC Lucerna drevená, farba hnedá, sada 3 kusy
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957527907 |
| Veľkosť L (cm): | 35x35x82 cm |
| Veľkosť M (cm): | 25x25x58 cm |
| Veľkosť S (cm): | 16x16x40 cm |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 35.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 35.0000 cm |
| Výška (cm): | 82.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 8.8000 kg |
| Materiál: | Drevo |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 8800.0000 g |




