Neohodnotené
BONTEC Lampáš drevený - vzor sneh. vločiek, cena za sadu 2 ks
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957704131 |
| Veľkosť S (cm): | 20x20x40 |
| Veľkosť M (cm): | 27x27x56 |
| Farba primárna: | Prírodné |
| Šírka (cm): | 27.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 27.0000 cm |
| Výška (cm): | 56.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Sezóna: | Vianoce |
| Hmotnosť (g): | 3950.0000 g |
Drevený lampáš s vyrezaným vzorom snehových vločiek vnesie do vášho domova rozprávkové zimné kúzlo. Prírodná farba dreva s krásnou textúrou dodáva dekorácii rustikálny nádych. Sada obsahuje dve veľkosti, pričom každá z nich je vybavená kovovým krúžkom na zavesenie. Po vložení sviečky vytvoríte nádhernú hru svetla, či už ju postavíte na stôl alebo zavesíte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




