Neohodnotené
BONTEC Lampáš drevený - tvar domčeka, cena za sadu 2 ks
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957690267 |
| Veľkosť M (cm): | 28x22x55 |
| Veľkosť S (cm): | 20x14x39 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 28.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 22.0000 cm |
| Výška (cm): | 55.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 3.4500 kg |
| Materiál: | Drevo |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 3450.0000 g |
Drevený lampáš v tvare domčeka v sade dvoch rôzne veľkých kusov sa skvele hodí do každého interiéru aj exteriéru. Celodrevená konštrukcia v prírodnej farbe je doplnená veľkými čírymi sklami na všetkých stranách, ktoré umožňujú plne vychutnať svetlo sviečky. Elegantné dvierka pridávajú na praktickosti, zatiaľ čo malé kovové madlo na streche umožňuje ľahké prenášanie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




