Neohodnotené
BONTEC Lampáš drevený - farba prírodná, kovová strieška
| Kategória: | Lampáše , Lucerny |
|---|---|
| EAN: | 8591957704049 |
| Farba primárna: | Prírodné |
| Šírka (cm): | 13.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 13.0000 cm |
| Výška (cm): | 29.0000 cm |
| Materiál: | Drevo |
| Počet kusov v kartóne: | 8.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnosť (g): | 550.0000 g |
Štvorboký lampáš s drevenými rámami v prírodnej farbe a kovovou strieškou s krúžkom na zavesenie je nádherným doplnkom pre spríjemnenie večerov. Po vložení sviečky vytvoríte neodolateľný svetelný efekt, ktorý zútulní interiér aj vonkajšie priestory. Lampáš je ideálnou dekoráciou pre vytvorenie romantického osvetlenia pre slávnostné aj všedné chvíľky.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




