Neohodnotené
BONTEC Koš regálový - látkový s víkem, hnědá barva
| Kategória: | Regálové koše |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Koš regálový |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 38.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 29.0000 cm |
| Výška (cm): | 22.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.0000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.1000 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusov v kartóne: | 10.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 31x38x3 |




