Neohodnotené
BONTEC Kôš regálový a na bielizeň - menčester so psíkom, hnedý, cena za sadu 3 ks
| Kategória: | Regálové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957732455 |
| Veľkosť S (cm): | 31x31x21 |
| Veľkosť M (cm): | 36x36x35 |
| Veľkosť L (cm): | 42x42x51 |
| Skupina tovaru: | Koš na prádlo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 42.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 42.0000 cm |
| Výška (cm): | 51.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 3.5000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 4.5000 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 44x44x59 |




