Neohodnotené
BONTEC Kôš regálový a na bielizeň - bambus, čierny, cena za sadu 6 ks
| Kategória: | Regálové koše |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Veľkosť S (cm): | 32x22x14 |
| Veľkosť M (cm): | 36x26x16 |
| Veľkosť L (cm): | 40x30x18 |
| Veľkosť XL (cm): | 40x30x40 |
| Veľkosť XXL (cm): | 44x34x45 |
| Skupina tovaru: | Koš na prádlo |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 44.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 34.0000 cm |
| Výška (cm): | 45.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 4.5000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 5.5000 kg |
| Materiál: | Bambus |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 37x47x47 |




