Neohodnotené
BONTEC Kôš prútený - na bielizeň, s vekom, cena za sadu 3 ks
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957660079 |
| Veľkosť S (cm): | 31x31x36 |
| Veľkosť M (cm): | 37x37x45 |
| Veľkosť L (cm): | 45x45x55 |
| Farba primárna: | Prírodné |
| Šírka (cm): | 45.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 45.0000 cm |
| Výška (cm): | 55.0000 cm |
| Materiál: | Prútie |
| Sezóna: | Celorok |
Sada troch prútených prádlových košov v prírodnom odtieni ponúka praktické a estetické riešenie na uskladnenie bielizne alebo drobných predmetov. Každý kôš je vybavený pevným vekom s koženým úchytom pre jednoduché otváranie a látkovou vložkou v béžovej farbe, ktorá chráni obsah a uľahčuje údržbu. Prútené prevedenie zabezpečuje dostatočnú pevnosť a zároveň prirodzený vzhľad vhodný do rôznych interiérov. Koše sú rôznych veľkostí, čo umožňuje flexibilné využitie podľa potreby. Viazacie šnúrky na látkovej vložke dodávajú celku jemný dekoratívny detail.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




