Neohodnotené
BONTEC Kôš na bielizeň plátenný, farba tm.šedivá.
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957558918 |
| Farba primárna: | Šedá |
| Šírka (cm): | 38.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 38.0000 cm |
| Výška (cm): | 72.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.5500 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.0000 kg |
| Materiál: | Polyester 100% |
| Sezóna: | Celorok |




