Neohodnotené
BONTEC Kôš na bielizeň - menčestrový poťah, hnedý, cena za sadu 3 ks
| Kategória: | Regálové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957731939 |
| Veľkosť L (cm): | 39x28x20 |
| Veľkosť M (cm): | 34x23x18 |
| Veľkosť S (cm): | 29x19x16 |
| Skupina tovaru: | Koš regálový |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 39.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 28.0000 cm |
| Výška (cm): | 20.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.8000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 0.9200 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 38x28x20 |




