Neohodnotené
BONTEC Kôš na bielizeň - menčester, sťahovací, hnedý
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957665289 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 35.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 27.0000 cm |
| Výška (cm): | 50.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.6500 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 0.7500 kg |
| Materiál: | Látka |
| Sezóna: | Celorok |




