Neohodnotené
BONTEC Kôš na bielizeň - menčester, sťahovací, hnedá farba
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957731908 |
| Skupina tovaru: | Koš na prádlo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 35.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 27.0000 cm |
| Výška (cm): | 68.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.6500 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 0.7500 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusov v kartóne: | 10.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 36x5x69 |




