Neohodnotené
BONTEC Kôš na bielizeň - látkový s vekom, modrá farba
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Farba primárna: | Modrá |
| Šírka (cm): | 38.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 28.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.6670 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.8330 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusov v kartóne: | 6.0000 |
| Sezóna: | Celorok |




