Neohodnotené
BONTEC Kôš na bielizeň - bambusový, rohový s vekom, sivý
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957763381 |
| Skupina tovaru: | Koš na prádlo |
| Farba primárna: | Sivá |
| Šírka (cm): | 35.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 35.0000 cm |
| Výška (cm): | 60.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.9000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 2.2500 kg |
| Materiál: | Bambus |
| Materiál výplne: | Polyester 78%, Bavlna 16%, Viskóza 6% |
| Počet kusov v kartóne: | 6.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Pokyny na údržbu: | Praní na 30°C |
| Sušička: | Nie |
| Rozmer balenie (cm): | 40x5x60 |
Práčový kôš z bambusu v sivom odtieni ponúka praktické rohové prevedenie, ktoré efektívne využíva priestor v kúpeľni alebo šatníku. Kôš je vybavený vekom s pevným úchytom z prírodného povrazu, čo uľahčuje manipuláciu a zároveň zabraňuje úniku pachov. Bambusové lamely sú usporiadané vertikálne a dodávajú košu prírodný vzhľad s decentnou textúrou. Vnútorná časť je lemovaná látkovou vložkou, ktorá uľahčuje údržbu a zabraňuje poškodeniu bielizne. Vďaka pevnému materiálu a stabilnému tvaru je kôš vhodný na každodenné použitie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




