Neohodnotené
BONTEC Kôš látkový - skladací s vekom, vysoký, cappuccino
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Koš na prádlo |
| Farba primárna: | Šedá |
| Šírka (cm): | 38.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 28.0000 cm |
| Výška (cm): | 50.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 1.7000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.8330 kg |
| Materiál: | Látka |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 38x50x3 |




