Neohodnotené
BONTEC Kôš látkový - skladací, sťahovací, hnedý
| Kategória: | Bielizňové koše |
|---|---|
| EAN: | 8591957664879 |
| Skupina tovaru: | Koš na prádlo |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 35.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 27.0000 cm |
| Výška (cm): | 68.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.9000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.0000 kg |
| Materiál: | Látka |
| Sezóna: | Celorok |
| Rozmer balenie (cm): | 34x5x69 |




