Neohodnotené
BONTEC Jedálenský stôl 210x100cm, mdf, sivý dub, HT-F4321 GREY
| Kategória: | Drevené |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rozteč noh: | 164.0000 cm |
| Skupina tovaru: | Jedálenský stôl |
| Farba primárna: | Sivá |
| Šírka (cm): | 210.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 100.0000 cm |
| Výška (cm): | 76.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 51.0000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 53.0000 kg |
| Hrúbka dosky (cm): | 4.0000 cm |
| Rozmer nohy (cm): | 8 x 3 |
| Svetlá výška (cm): | 68.0000 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál dosky: | MDF |
| Typ podnože: | 2 nohy |
| Tvar dosky: | Obdĺžnikový |
| Rozklad: | Nie |
| Demontované: | Áno |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor dosky: | Sivý dub |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Industriálna |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 2.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 223x107x8,5 |
| Kartón 2 (cm): | 106x59x9 |
| Highlight 1: | Dekoratívna hrana dosky |
| Highlight 2: | Atypický tvar dosky |
| Highlight 3: | Nohy v tvare X |
Tento jedálenský stôl od značky Autronic v šedom dubovom dekore je ideálnou voľbou pre milovníkov industriálneho štýlu. Jeho atypický tvar dosky z MDF materiálu a robustné kovové nohy v tvare "X" zaisťujú nielen vysokú stabilitu, ale aj moderný vzhľad, ktorý skvele doplní vašu jedáleň či kuchyňu. Povrchová úprava v prírodnom tóne prináša do interiéru príjemnú atmosféru, zatiaľ čo čierne nohy dodávajú stolu elegantný kontrast. Tento štýlový stôl spája praktickosť s moderným designom a stane sa dominantným prvkom vášho interiéru.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




