Neohodnotené
BONTEC Jedálenský set so 4 stoličkami, 110x70x76cm, mdf, divoký dub, AUT-O2156 OAK
| Kategória: | Jedálenské stoly |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rozteč noh: | 91.5000 cm |
| Rozstup nôh 2: | 56.0000 cm |
| Skupina tovaru: | Jedálenský set so 4 stoličkami |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 110.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 70.0000 cm |
| Výška (cm): | 76.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 38.5000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 39.5000 cm |
| Výška sedu (cm): | 45.5000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 28.5000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 29.0000 kg |
| Hrúbka dosky (cm): | 1.5000 cm |
| Šírka stola (cm): | 110.0000 cm |
| Hĺbka stola (cm): | 70.0000 cm |
| Výška stola (cm): | 76.0000 cm |
| Šírka stoličky (cm): | 38.5000 cm |
| Hĺbka stoličky (cm): | 45.0000 cm |
| Výška stoličky (cm): | 84.0000 cm |
| Rozmer nohy (cm): | 2,5 x 2,5 / 2 x 2 |
| Svetlá výška (cm): | 63.5000 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál dosky: | MDF |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar dosky: | Obdĺžnikový |
| Rozklad: | Nie |
| Demontované: | Áno |
| Dekor dosky: | Divoký dub |
| Farba nôh: | Sivá |
| Štýl: | Industriálna |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 114,5x72x12 |
| počet miest na sedenie: | 4.0000 |
| Highlight 1: | Stabilná kovová podnož |
Jedálenský set AUTRONIC AUT-O2156 OAK obsahuje stôl a štyri stoličky vyrobené z MDF dosiek s dekorom divokého dubu, ktorý dodáva prírodný vzhľad a teplý odtieň hnedej farby. Štyri kovové nohy so strieborným lakom zabezpečujú stabilitu a pevnosť celého setu. Doska stola aj sedáky a operadlá stoličiek majú hladký povrch, ktorý sa ľahko udržiava a odoláva bežnému opotrebovaniu. Dizajn je jednoduchý a funkčný, vhodný na každodenné použitie v domácnostiach aj menších jedálňach. Set nie je rozkladací, jeho rozmery sú prispôsobené pohodlnému stolovaniu pre štyri osoby.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




