Neohodnotené
BONTEC Jedálenský set s 2 stoličkami, 70x70x76cm, mdf, dub, AUT-O2122 OAK
| Kategória: | Jedálenské stoly |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rozteč noh: | 56.0000 cm |
| Rozstup nôh 2: | 56.0000 cm |
| Skupina tovaru: | Jedálenský set s 2 stoličkami |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 70.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 70.0000 cm |
| Výška (cm): | 76.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 38.5000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 40.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 45.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 16.5000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 17.0000 kg |
| Hrúbka dosky (cm): | 1.5000 cm |
| Šírka stola (cm): | 70.0000 cm |
| Hĺbka stola (cm): | 70.0000 cm |
| Výška stola (cm): | 75.5000 cm |
| Šírka stoličky (cm): | 38.5000 cm |
| Hĺbka stoličky (cm): | 45.0000 cm |
| Výška stoličky (cm): | 84.0000 cm |
| Rozmer nohy (cm): | 2,5 x 2,5 / 2 x 2 |
| Svetlá výška (cm): | 74.0000 |
| Materiál: | MDF |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál dosky: | MDF |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Tvar dosky: | Štvorcový |
| Rozklad: | Nie |
| Demontované: | Áno |
| Povrchová úprava: | Matný |
| Dekor dosky: | Dub |
| Farba nôh: | Sivá |
| Barva nohou židle: | Sivá |
| Barva nohou stolu: | Sivá |
| Štýl: | Industriálna |
| Počet kusov v kartóne: | 1.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 107x72x9 |
| počet miest na sedenie: | 2.0000 |
| Highlight 1: | Stabilná kovová podnož |
Jedálenský set AUTRONIC AUT-O2122 OAK je určený pre pohodlné stolovanie dvoch osôb. Doska stola aj sedáky stoličiek sú vyrobené z MDF s dubovým dekorom, ktorý prináša prírodné odtiene a jednoduchú údržbu. Štvornohé podnože z kovu sú opatrené strieborným lakom, ktorý zabezpečuje stabilitu a odolnosť proti opotrebeniu. Konštrukcia stoličiek je jednoduchá a pevná, s rovným operadlom pre základnú oporu chrbta. Celý set je navrhnutý tak, aby poskytoval funkčné a kompaktné riešenie pre menšie jedálne bez rozkladacej funkcie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




