Neohodnotené
BONTEC Jedálenská stolička, modrá, menčestrová látka, DCH-V4009 BLUE6
| Kategória: | kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8591957698232 |
| Skupina tovaru: | Jedálenská stolička |
| Farba primárna: | Modrá |
| Šírka (cm): | 60.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 60.0000 cm |
| Výška (cm): | 85.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 44.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 47.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 49.5000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 5.6000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 6.7500 kg |
| Rozmer nohy (cm): | 3 x 3 |
| Výška podrúčiek (cm): | 65 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 6.0000 cm |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Manšestrová látka |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Podrúčky: | Áno |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Čierna |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 2.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 71x64,5x52,5 |
| Highlight 1: | Menčestrová látka |
| Highlight 2: | Podrúčky pre vyššie pohodlie |
Čalúnená jedálenská stolička s podrúčkami v modernom svetlomodrom manšestru ponúka pohodlné sedenie vďaka mäkkému polstrovaniu a ergonomicky tvarovaným opierkam. Pevné kovové nohy v čiernom matnom prevedení zabezpečujú stabilitu a dlhú životnosť. Manšestrová látka dodáva stoličke príjemnú textúru a vizuálnu hĺbku, ktorá sa hodí do rôznych interiérov. Podrúčky prispievajú k vyššiemu komfortu pri sedení, zatiaľ čo kompaktné rozmery umožňujú jednoduché umiestnenie aj do menších priestorov. Stolička nie je otočná, čo podčiarkuje jej jednoduchý a funkčný dizajn.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




