Neohodnotené
BONTEC Jedálenská stolička, čierna, zamatová látka, CT-V4081 BK4
| Kategória: | kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Skupina tovaru: | Jedálenská stolička |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 45.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 51.0000 cm |
| Výška (cm): | 84.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 45.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 39.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 45.5000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 5.0000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 5.0000 kg |
| Rozmer nohy (cm): | 4 x 3 |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nôh: | Masív |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Zamat matný |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Podrúčky: | Nie |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Prírodné |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 72x52x57 |
Jedálenská stolička s čiernym sametovým poťahom ponúka príjemný a mäkký povrch pre pohodlné sedenie. Sedák a operadlo sú prešívané do elegantného vzoru, ktorý dodáva stoličke sofistikovaný vzhľad. Nohy sú vyrobené z masívneho buku, čo zabezpečuje stabilitu a pevnosť celej stoličky. Absencia podrúčok umožňuje jednoduché zasunutie pod stôl a šetrí miesto v jedálenskom priestore. Vďaka kvalitnému spracovaniu a použitým materiálom je stolička vhodná na každodenné použitie v domácnostiach aj komerčných priestoroch.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




