Neohodnotené
BONTEC Jedálenská stolička, čierna, látka, DCL-F4062 BK2
| Kategória: | kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8591957747848 |
| Skupina tovaru: | Jedálenská stolička |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 51.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 54.0000 cm |
| Výška (cm): | 82.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 46.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 46.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 45.0000 cm |
| Rozmer nohy (cm): | 2 x 5 |
| Výška podrúčiek (cm): | 65 |
| Šírka podrúčiek (cm): | 2.0000 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| hrúbka peny operadla: | 3.0000 |
| hrúbka peny sedadla: | 4.0000 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Podrúčky: | Áno |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Hnedá |
| Štýl: | Škandinávsky |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000.0000 |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 43x49x78 |
| Highlight 1: | Kovové nohy v imitácii dreva |
| Highlight 2: | Atypický tvar stoličky |
Jedálenská stolička DCL-F4062 BK2 kombinuje moderný dizajn s praktickým prevedením. Čalúnenie z čiernej látky poskytuje príjemný a pohodlný povrch na sedenie, zatiaľ čo atypický tvar operadla a sedáku zabezpečuje ergonomickú podporu počas stolovania. Kovové nohy v dekore dubu dodávajú stoličke stabilitu a zároveň estetický kontrast, ktorý podčiarkuje jej originálny vzhľad. Podrúčky sú pevnou súčasťou rámu, čo prispieva k celkovej komfortnej funkčnosti. Stolička nie je otočná, čo zvyšuje jej stabilitu a vhodnosť pre jedálne priestory.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




