Neohodnotené
BONTEC Jedálenská stolička, čierna, látka, CT-291 BK2
| Kategória: | kancelárske stoličky |
|---|---|
| EAN: | 8591957735036 |
| Skupina tovaru: | Jedálenská stolička |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 44.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 52.0000 cm |
| Výška (cm): | 88.0000 cm |
| Šírka sedu (cm): | 44.0000 cm |
| Hĺbka sedu (cm): | 39.0000 cm |
| Výška sedu (cm): | 48.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 5.0000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 5.0000 kg |
| Rozmer nohy (cm): | 4 x 3 |
| Materiál: | Látka |
| Materiál nôh: | Masív |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Druh poťahovej látky: | Látka |
| hrúbka peny operadla: | 3.5000 |
| hrúbka peny sedadla: | 3.0000 |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Podrúčky: | Nie |
| Demontované: | Áno |
| Farba nôh: | Prírodné |
| Štýl: | Moderné |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Martindale (ot.): | 30000.0000 |
| Otočná: | Nie |
| Nosnosť (kg): | 120.0000 kg |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet balení: | 1.0000 ks |
| Kartón 1 (cm): | 77x49x52 |
Jedálenská stolička s čalúnením v čiernej látke ponúka pohodlné sedenie vďaka mäkkému polstrovaniu s prešívaním, ktoré zvyšuje komfort aj estetický dojem. Nohy sú vyrobené z masívneho dubu, čo zabezpečuje pevnosť a stabilitu celej stoličky. Absencia podrúčok umožňuje jednoduché zasunutie pod stôl a väčšiu variabilitu pri sedení. Dizajn spája modernú jednoduchosť s prírodnými prvkami dreva, čo ju predurčuje do rôznych typov interiérov. Stolička je určená na bežné domáce použitie, kde oceníte kvalitné materiály a pevné prevedenie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




