Neohodnotené
BONTEC Hodiny stolné - slovo "HOME", kov, ciferník v písmene "O"
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957661724 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 40.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 8.0000 cm |
| Výška (cm): | 15.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 0.6400 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 1.0000 kg |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 4.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 570.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Tieto stolné hodiny kombinujú moderný design s osobitým štýlom. Slovo "HOME" je z kovu, pričom ciferník je umiestnený iba v písmene "O". Vnútro písmena "O" je z MDF dosky v hnedom odtieni, zatiaľ čo ostatné písmená a podstavec sú čierne. Hodiny v tomto netradičnom prevedení pridajú do vášho priestoru nielen funkčnosť, ale aj elegantný a vkusný prvok. Ideálne na ozdobenie pracovného stola, prípadne odkladacieho stolíka.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




