Neohodnotené
BONTEC Hodiny nástenné - štvorcové, z kovu a kaučukovníkového dreva
Hľadáte nábytok, dekorácie, doplnky ?
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957593711 |
| Farba primárna: | Hnedá |
| Šírka (cm): | 50.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 4.0000 cm |
| Výška (cm): | 50.0000 cm |
| Hmotnosť - netto (kg): | 2.8000 kg |
| Hmotnosť - brutto (kg): | 3.0000 kg |
| Materiál: | MDF |
| Materiál konštrukcie: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 6.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 2800.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Hnedé štvorcové nástenné hodiny z kaučukovníkového dreva v kombinácii s kovovými prvkami v čiernej farbe budú nádherným doplnkom pre váš interiér. Jednak budete stále v obraze o čase a súčasne získate krásnu dekoráciu na stenu, ktorá bude svojim originálnym prevedením skutočne vynikať. Vďaka spojeniu funkčnosti a elegantného vzhľadu, budú tieto hodiny skutočným reprezentatívnym prvkom, ktorý oceníte vy aj vaši návštevníci.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




