BONTEC Hodiny nástenné - pr. 65 cm, kovové, tvar kolesa
Stoličky, kancelárske stoličky, kreslá, stoly, jedálenské sety?
Ste na správnom mieste . Stačí si vybrať z našej ponuky.
| Kategória: | Hodiny |
|---|---|
| EAN: | 8591957562274 |
| Farba primárna: | Čierna |
| Šírka (cm): | 65.0000 cm |
| Hĺbka (cm): | 3.0000 cm |
| Výška (cm): | 65.0000 cm |
| Priemer (cm): | 65.0000 cm |
| Materiál: | Kov |
| Počet kusov v kartóne: | 6.0000 |
| Počet kusov v boxe: | 1.0000 |
| Sezóna: | Celorok |
| Počet batérií: | 1.0000 |
| Hmotnosť (g): | 1330.0000 g |
| Typ batérie: | AA |
Nástěnné elegantní kovové hodiny bez vyobrazení čísel v kombinaci zlaté a černé barvy jsou nejen skvělým způsobem, jak sledovat čas, ale také se stávají významným estetickým prvkem domácností nebo kanceláří. Nejenže ukazují ubíhající minuty, ale také zvýrazňují váš vkus a styl. S jejich elegantním kovovým designem a vzhledem se stávají jedinečným uměleckým dílem na vaší stěně. Jejich velmi tichý chod ručiček je další ceněnou výhodou těchto hodin, což každý z nás občas uvítá. Přineste svému prostoru špetku elegance a originality s těmito krásnými hodinami. Každý pohled na ně vám připomene, že jejich funkcí není jen sledovat ubíhající čas, ale i vkusně a esteticky doladit prostor, ve kterém žijete nebo pracujete.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




